Uruchomiliśmy nowy punkt skupu kukurydzy mokrej: 64-308 Jabłonna, ul. Nowotymska 25.

Nasz rynek zorientowany jest na konsumenta i jego potrzeby, to on nas inspiruje i wyznacza kierunki naszych działań. Nowoczesny biznes powinien być organiczny, otwarty i pamiętać o tym, że ostatecznie decyduje człowiek. Dlatego też naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakość naszych produktów, optymalizowanie procesu wytwórczego szanując zasoby naturalne. Dążymy do perfekcji i ciągłego rozwoju, nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania, aby współpraca z naszymi klientami była efektywna.

Od 1986 roku pracujemy, aby wspierać polską gospodarkę i przyczyniać się do jej wzrostu. Jako producent jaj konsumpcyjnych z trzydziestoletnim doświadczeniem i wypracowanym know-how, jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie. Nasza wiedza i doświadczenie pozycjonuje nas jako solidnego partnera w biznesie na rynku polskim i zagranicznym.

0 Kurników
0 Jaj na godzinę
0 Ton paszy
0 Ciężarówek tygodniowo
0 Pracowników
0 Krajów
Co robimy?

Wspieramy rynek FMCG i HoReCa w Polsce i na całym świecie. Współpracujemy z sieciami handlowymi, zakładami przetwórstwa spożywczego i przemysłowego czy giełdami towarowymi. Produkujemy dla marek własnych naszych partnerów, ale także pod marką własną Zdrovo.

Należymy do International Egg Commission. Kupując nasze produkty wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii prof. Zbigniewa Religi.  

 

IECLogowith Name 01 v2        Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii

W pełnej klasyfikacji rozmiarowej:
S
M
L
XL
Warunki współpracy dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, doradzając im optymalne rozwiązania, w zakresie produktu oraz logistyki. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie sposobu pakowania jaj, ale także komponujemy rozwiązania na indywidualne zamówienia.
Certyfikaty
Nasza działalność opiera się o najnowocześniejsze normy i systemy.
Fermy drobiu Woźniak SP. z o.o. Żylice 35a 63-900 Rawicz NIP: 6991819714 +48 65 546 84 00 biuro@fdw.pl
Nasza marka Dowiedź się więcej